,,Zdrowo i sportowo” projekt realizowany wspólnie przez ,,Promyczki” i ,,Słoneczka”

W ramach projektu ,,Zdrowo i sportowo'' dzieci z grupy ,,Słoneczka'' i ,,Promyczki'' aktywnie uczestniczyły w ćwiczeniach ruchowych na boisku. Przedszkolaki podnosiły ogólną sprawność i wydolność organizmu. Dzieci maszerowały, biegały dookoła ustawionych w szeregu pachołków. Na sygnał ,,wiatr'' zmieniały kierunek biegu. Trzymały piłkę w ręku, a  na określony sygnał wykonywały przypisane ćwiczenia.  Na sygnał ,,tęcza'' dzieci trzymały piłkę wysoko nad głową oburącz, wykonując przysiad i w pozycji kucznej ,,rysowały'' piłką tęczę nad głową. Unosiły piłkę wysoko nad głową i kreśliły koło. Dzieci doskonale się bawiły i przy tym miło spędziły czas.